Klášterec si nadělil vánoční dárek

Klášterec si z posledního utkání v tomto roce odnesl 3 body. V první polovině utkání to pro Klášterec nevypadalo dobře, ale v závěru utkání se kousli a utkání dokázali otočit. Klášterec si z tohoto ruku odnáší do toho příštího 62.bodů.
22. prosince 2010 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
4:3
1:1, 0:2,3:0.

branky a nahrávky: 13. Kalinovič (Pražák, Kocek), 46. Panocha (Kocek), 47. Pražák (Šíp, Řezníček), 54. Pražák (Řezníček) - 2. Kocman (Hucl), 21. Steiner (Kajer, Švík), 28. Fiala (Vondryška)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Zmeškal, Řezníček, Loučka, Kocek, Mazanec, Martínek, Mašek, Hartman - Kalinovič, Stehlík, Pražák - Řepík, Šíp, Panocha - Suk, Novotný, Miklovič - Flieger, Bečvář, Zeman.

SHC Klatovy: Hruška (Šproch) - Fiala, Zeman, Hucl, Kašpar, Holub, Černý, Bastl, Trojan, Kajer, Maxa, Vondryška, Špaček, Steiner, Sedláček, Švík, Hobl, Kocman, Pavliš, Čuban.

Ve 2.minutě obránci důkladně nevyhodili puk z obranného pásma, puk zachytil Jan Hucl, který přihrál Jakobovi Kocmanovi a ten neměl žádný problém překonat Kaššáka. Ve 13.minutě přihrál Martin Kocek v útočném pásmu do rohu Romanu Pražákovi a ten před branku Martinu Kalinovičovi, který dorážel do prázdné branky.

Ve 21.minutě rozjel parádní akci ve středním pásmu Miloš Kajer, ten na útočné modré čáře poslal přihrávku na Jana Švíka, který připravil gólovou šanci Ondřeji Steinerovi a ten ji využil a zvýšil stav utkání na 1:2. Ve 28.minutě Roman Vondryska propálil puk až za Kaššákova záda, asistence Václav Fiala.

Ve 46.minutě vypálil jedovatou střelu na Hrušku Martin Kocek, předním stál šikovně postavený Jiří Panocha, který šikovně tečoval Kockovu střelu. Ve 47.minutě srovnal stav utkání na 3:3 Roman Pražák po samostatném úniku, do této situace ho poslal Radek Šíp a Ladislav Řezníček. V 54.minutě po nepovedené akci Romana Pražáka a Ladislava Řezníčka, se puk dostal zpět k Ladislavu Řezníčkovi a ten přihrál zpět Romanu Pražákovi, který propasíroval puk až za Hruškova záda.