Klášterec si udržel první pozici v tabulce

Dnešní utkání bylo po celou dobu jeho průběhu vyrovnané. Na konci utkání už šla vidět únava obou mužstev. Několika hráčům už nestačily nervy a průběhu utkání se to patřičně podepsalo. Před koncem utkání si Zika zbytečným způsobem vysloužil trest ve hře za úder hlavou na Jakuba Loučku.

5. února 2012 | 17:00 | Klášterec
3:2
1:2, 1:0, 1:0

branky a nahrávky: 18. Řepík (Mužík, Řezníček), 30. Freiberg (Mužík), 59. Kalinovič (Horváth) - 7. Oliverius (Filipovský, Sádovský), 20. Filipovský (Stezska, Zika)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák); Mašek, Kocek, Loučka, Řezníček, Horváth, Dostál, Kolčava, Freiberg, Kalinovič, Polanský, Řepík, Panocha, Mužík, Jáchym, Toman, Hofmeister, Miklovič, Bečvář, Hartman, Stehlík.

Děčín: Lavinger (Zámostný); Sádovský, Stezska, Kaltenböck, Drahorád, Saska, Molnár, Bulva, Filipovský, Oliverius, Zika, Vávra, Růžek, Rudovský, Adámek, Böhm, Myšík, Místecký, Řídel, Vacek.

Děčín si už v šesté minutě zahrál přesilovou hru 5:3, po vyloučení Jáchyma za držení protihráče a Kolčavy za vyhození puku. Jen se Jáchym vrátil zpátky na led, tak Kalinovič znovu fauloval. Této situace Děčín využil už v 7. minutě po brance Michala Oliveriuse, asistence Jan Filipovský a Petr Sádovský. K první gólové šanci Klášterce se dopracoval Mužík. K dosažení branku mu chyběli opravdu jen milimetry, ale Lavinger se stihl v čas přesunout. V 17. minutě měl Klášterec znovu možnost vyrovnat při přesilovce 5:3. V 18. minutě se nejlépe před Lavingerem zorientoval Libor Řepík, který dorazil Mužíkovu střelu a srovnal tak na 1:1. Vteřinu před koncem první třetiny propálil Damaška Jan Filipovský tvrdou střelou od modré čáry po přihrávkách Milana Stezsky a Lukáše Ziky.

Mužík s Hartmanem nevyužili situace dva na nikoho. Mužíkova střela se odrazila od Lavingera. Ve 30.minutě se prokličkoval celým hřištěm Jakub Mužík, který na poslední chvíli přihrál Petru Freibergovi a ten už se svou střelou nemýlil.

Kalinovič přestřelil téměř prázdnou branku, když mu Řepík přihrál před Lavingera. V 59.minutě zvýšil na 3:2 technickou střelou Martin Kalinovič po přihrávce od Petera Horvátha. Minutu před koncem utkání Děčín odvolal brankáře a pokoušel se vyrovnat. Patnáct vteřin před konce se přiostřilo. Lukáš Zika si vysloužil trest ve hře za úder hlavou na Jakuba Loučku.