Výhru z dalšího přípravného zápasu si odvezl Děčín

Štěstěna nepřála kláštereckému hokeji ani v zápase proti Děčínu. Ať se domácí snažili sebevíc, mnohonásobné pokusy o vstřelení gólu do děčínské branky nevyšly. Tutové akce zvedly ze sedadla nejednoho fanouška, avšak puk vždy končil mimo síť hostů. Na druhé straně kluziště už byl o něco úspěšnější Děčín, který sice tolik akcí nevytvořil, avšak dokázal vstřelit tři branky. Konečny stav utkání Klášterec nad Ohří - Děčín 0:3.
21. srpna 2007 | 18:00 | Zimní stadion v Klášterci nad Ohří
0:3
0:1, 0:0, 0:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Preussler ( Luka M., Zámečník), 43. Luka O. (Stibor, Filipovský), 49. Filipovský (Stezka, Stibor). Rozhodčí: . Vyloučení: 10:12.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Farkaš, Loučka, Ambrož, Iterský, Řezníček, Pokorný, Satora, Zenk, Znojemský, Babka, Kotrouš, Zika, Panocha, Řepík, Diviš, Novák, Suk, Růžek, Šedivý, Novotný, Hartman

Děčín: Michálek (21. Zámostný) - Stezka, Bedan, Havlíček, Luka Martin, Saska Petr, Kučera, Marek, Luka Ondřej, Stibor, Filipovský, Preussler, Chvátal, Zámečník, Kratochvíl, Tomeček, Saska Michal, Starysin

Klášterečtí nechtěli opakovat neúspěchy z minulých utkání a toužili po vítězství. Ani tentokrát se jim ale nepodařilo vyhrát, a to i přesto, že si vytvořili více šancí. Domácí se od začátku vrhli do útoku. Vyznamenával se především opětovně poskládaný druhý útok. Během první přesilové hry se puk po akci Kláštereckých kutálel po brankové čáře, ale za ní nepřešel. Na bezzubý útok domácích reagovali hosté proměněním hned první gólové příležitosti. V přesilové hře z dorážky prostřelil Damaška Preussner. I ve druhé třetině kralovala mezi domácími útoky lajna ve složení Panocha- Řepík - Novák. Četné gólové příležitosti ale nedokázali proměnit. Když se klášterečtí neodhodlali ke vstřelení gólu, vychutnali si radost ze zvýšení skóre hosté. Ve 43. minutě rozebrali domácí obranu a Ondřej Luka vymetl pavučiny v Damaškově brance. Šanci na snížení měl znovu Řepík, ale v samostatném nájezdu byl zahákován vracejícím se obráncem. Ve 49. minutě uzavřel příděl Jan Filipovský. Klášterec podlehl Děčínu 0:3.