Od Vajgaru schytal Klášterec výprask

Klášterec dnes bohužel na svého soupeře nevyzrál a prohrál vysoko 3:7. Klášterec prohrával v první třetině už 0:2, ale díky Liboru Řepíkovi a Petru Freibergovi stihli domácí do konce třetiny vyrovnat. Druhá třetina už byla procházka peklem a klášterečtí hokejisté jí prohráli 0:3. Třetí třetinu vyhrál Vajgar 2:1 a z Klášterce si tak veze tři body a vysoké vítězství. Třetí branku domácích vstřelil Jan Toman.
7. prosince 2013 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
3:7
2:2, 0:3, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 15. Řepík (Štrach, Toman), 19. Freiberg (Loučka, Toman), 41. Toman (Suk) – 1. Třetina (Mavrojanidis), 10. Voříšek (Jasečko), 28. Kasalý (Kohút), 29. Štěpán (Kocar), 30. Skokan, 55. Mavrojanidis (Třetina), 60. Voříšek (Jasečko)

Klášterec nad Ohří: Damašek ( Kaššak ) – Loučka, Kuncl, Štrach, Mašek, Koblitz, Pokorný, Freiberg, Toman, Suk, Řepík, Jáchym, Kalinovič, Diviš, Toušek, Schönauer, Neuman Vaňa.

Jindřichův Hradec: Bláha ( Kudrfalec ) – Jasečko, Tržil, Pekárek, Kohút, Štěpán, Dvořák A. , Dvořák M., Kocar, Voříšek, Mavrojanidis, Kasalý, Kotrch, Třetina, Skokan, Tomšík, Popelka, Maryška, Jasanský.