Klášterec válcuje jednoho soupeře za druhým

Klášterečtí hokejisté mají letošní ročník neuvěřitelně rozjetý. Čtvrté utkání, čtvrté vítězství a dvaadvacet vstřelených branek! Dnes to odnesl sokolovský Baník. Z Klášterce si odváží porážku 1:3. Konečné skóre upravil v 59. minutě střelou do prázdné branky Jiří Panocha.
25. září 2010 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
3:1
1:0,1:0,1:1.

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 16. Miklovič (Řezníček, Polanský), 34. Stehlík, 59. Panocha (Suk, Zmeškal) - 44. Setikovský (Formánek). Rozhodčí: Luczów - Mašek. Vyloučení: 3:4, navíc Mudra (SOK) 10´OT. Využití: 0:1. Diváci: 420.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Zmeškal, Kocek, Mašek, Řezníček, Loučka, Koblitz - Kalinovič, Stehlík, Šíp - Polanský, Bečvář, Miklovič - Řepík, Novotný, Suk - Hartman, Jáchym, Panocha - Kadlec.

Baník Sokolov: Štelmach (Jakubal) - Formánek, Kořínek, Říha, Mudra, Diblík, Toms, Strýček - Soukup, Setikovský, Kukla - Sopr, Dobřemysl, Nový - Mareček, Topinka, Bauer - Račanský, Záhora, Majer.

Hnedle v 1.minutě se mohl prosadit Petr Miklovič, když se ocitl sám před Štelmachem, puk mu však sklouzl z hole. V 16.minutě nahrál Tomáš Polanský na modrou čáru Ladislavu Řezníčkovi, který pálil na Štelmacha, jeho střelu však dorazil do Štelmachovy branky až Petr Miklovič .

Ve 34.minutě se trefil nad Štelmachovo levé rameno Jan Stehlík a jeho gól byl nakonec vítězný. V závěru druhé třetiny pak Klášterec trestuhodně prováhal další šanci k odskočení soupeři, když nevyužil přesilovou hru 5 proti 3.

Ve 42. minutě vyzkoušel Štelmachovu pozornost Karel Novotný. Ale zahrozilo i na druhé straně, a to hned o minutu později. Petr Kukla minul zcela odkrytou Kaššákovu branku. Kláštereckého brankáře překonal až ve 44. minutě Jan Setikovský střelou z mezikruží po nahrávce od Zdeňka Formánka. Ve 48. minutě se sice radoval z vyrovnání Ivan Říha, ale hlavní rozhodčí nemohl jeho branku uznat. Předcházel jí faul na domácího obránce Jakuba Loučku. V 59.minutě ujel Jiří Panocha a zakončil do prázdné sokolovské branky po nahrávce od Davida Suka a Jana Zmeškala. Najde Klášterec v dalším kole přemožitele?

Ohlasy trenérů

Radek Šíp, asistent trenéra HC Klášterec nad Ohří - Do zápasu jsme nastupovali s tím, že chceme mít co nejméně vyloučených. Připravovali jsme se na to, že to bude těžké utkání, protože Sokolov dvakrát prohrál a potřeboval body. V první a druhé třetině kluci plnili to, co jsme si řekli. Byli aktivní, trpělivě jsme hráli ze zabezpečené obrany, padly nám tam dva krásný góly. V poslední třetině nás Sokolov prvních deset minut zatlačil do obrany. Hosté měli hodně šancí a my jsme se s tím nedokázali srovnat. Tam se mohlo utkání zlomit, ale pak přišlo jedno sokolovské vyloučení a to nám pomohlo, takže jsme ten zápas zvládli. Bylo to napjatý až do konce a dobře, že to takhle dopadlo.