Klášterec stále vede skupinu Západ

Bitvu do poslední minuty viděli fanoušci na kláštereckém zimním stadionu. Po dvou třetinách byl stav duelu mezi prvním a druhým celkem tabulky nerozhodný 3:3. Domácí se ve 2. minutě poslední třetiny ujali vedení, ale nesáhli k defenzivní hře. Oba celky se bezhlavě vrhly do útoku a rozhodčí udělil v posledních pěti minutách zápasu 56 trestných minut. Klášterečtí těsné vedení udrželi až do závěrečného hvizdu a stále jim patří první příčka.
21. listopadu 2007 | 18:00
4:3
1:0, 2:3, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 11. Černý (Freiberg), 28. Řezníček (Babka, Loučka), 29. Růžek (Suk), 42. Diviš (Novák, Ambrož) - 23. Švík (Kovářík), 27. Švík (Kreuzmann), 35. Bednář (Švík) Rozhodčí: Štěpán - Šulo, Koskuba. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek - Loučka, Řezníček, Pokorný, Ambrož, Palubjak, Znojemský, Saska, Kocek - Babka, Kotrouš, Řepík - Panocha, Novák, Diviš - Krpenský, Růžek, Suk - Černý, Freiberg, TOn

Prima Rokycany: Šulan - Bárek, Fiala, Kovařík, Tureček, Křtěn, Šindelář, Pavlis, Špaček, Bednář, Švík, Kreuzman, Poustka, Strnádek, Kovář, Hajšman

Do utkání o první pozici v tabulce se aktivněji zapojili domácí. V polovině první minute se dvakrát pokusil Václav Kotrouš překonat Šulana, ale ten jeho střely vykryl. O dvě minuty později zaútočil na rokycanskou branku David Suk, jehož puk se dostal až za brankovou čáru, kde se odrazil a vlétl zpět mezi hráče. Vstřeleného gól si nikdo nevšiml a tak se dále pokračovalo za stavu 0:0. V polovině první třetiny se domácí knečně dočkali, když Tomáš Černý oklamal všechny hráče a nahozený puk nakonec douputoval až do Šulanovo branky. Po první třetine vedl Klášterc 1:0.

v druhé části se síly obou družstev vyrovnaly. Vyrovnávací branku vstřelil již v druhé minutě Jan Švík. I u druhé branky Rokycan byl tentýž hráč. Jan Švík si ve vlastním oslabení si počkal na útočné modré na přihrávku a zkušeně Damaška z nájezdu překonal. Domácí ale nedovolili soupeři odskočit. Čtyři vteřiny po návratu prvního z dvojice vyloučených hráčů hostí se Babkovi nabídl před brankou nekrytý Ladislav Řezníček a skóre se znovu srovnalo. O minutu poslal Klášterecké do vedení Jindřich Růžek, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a po jehož dorážce se puk došoural za brankovou čáru. Pak se ale znovu opakovala situace z 27. minuty,. Tentokrát při hře 4 na 4 si za kláštereckou obranou počíhal Vladimír Bednář a i on byl v samostatném nájezdu úspěšný. Poslední třetina tak měla rozhodnout o vítězi.

Na branku, která rozhodne utkání se nečekalo moc dlouho. Ve 42. minutě obelstil Šulana domácí Martin Diviš za podpory Ondřeje Nováka a Romana Ambrože. Hosté se však nechtěli vzdát bez boje a ještě několikrát nebezpečně ohrožovali Damaška. Třetí třetina byla nejbohatší na vyloučení, kterých se za jednu třetinu nashromáždilo tolik, jako jindy za celý zápas. Po jednom z obou mužstev byli také vyloučeni hráči do konce utkání. V posledních dvou minutách si ještě hosté zahráli přesilovou hru 3:6, když odvolali brankáře . To už jim však nepomohlo a domácí se mohli radovat z výsledku 4:3. Klášterec obhájil tedy svou první pozici v tabulce Západ v zápase proti druhým Rokycanům.