Divoké Kobry byly zkroceny

Svůj hattrick završil vteřinu před koncovou sirénou Jan Stehlík. Od 42.minuty téměř do konce utkání nepadla branka ani do jedné sítě. Ladislav Řezníček ze zdravotních důvodů utkání nedohrál. Na třetí třetinu Řezníček už nenastoupil. Boháček utrpěl v úvodních třech minutách nemilé zranění nosu. To mu však přivolaná zdravotní služba ošetřila a utkání bez větších problémů dohrál.

27. listopadu 2011 | 17:00 | Klášterec
4:2
2:1, 0:1, 2:0

branky a nahrávky: 8. Stehlík (Polanský), 18. Růžek (Hofmeister), 42. Stehlík (Freiberg), 60. Stehlík - 11. Milfait (Bárta), 40. Pohl (Milfait)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička); Mašek, Kocek, Žižka M., Řezníček, Kolčava, Dostál, Bečvář, Koblitz, Řepík, Kalinovič, Polanský, Freiberg, Stehlík, Pražák, Miklovič, Jáchym, Tenkač, Toman, Růžek, Hofmeister.

Kobra Praha: Malík (Krch); Boháček, Pohl, Hertl, Žáček, Bláha, Čtveráček, Červený, Kocman, Jakeš, Slanina, Borovanský, Bárta, Milfait, Koubek, Hybner, Sovík.

Pavel Damašek se pořádně zapotil už ve třetí minutě, když Slanina tečoval puk až na Červenáčka a ten pustil na Damaška nebezpečnou střelu. Po druhé se Damašek zapotil při likvidaci Hybnerovi střeli. V 8.minutě Tomáš Polanský přihrál ve středním pásmu Janu Stehlíkovi, který prostřelil Malíka. V 11.minutě využil přesilovou hru Jan Milfait po přihrávce od Davida Bárty. Hertl nastřelil horní tyč Damaškovy branky, v okamžiku se pokusil odpovědět Stehlík. V 18.minutě se podařilo Jindřichu Růžkovi překonat Malíka překrásnou střelou z pozice u kruhů, asistence Jakub Hofmeister.

V úvodu druhé třetiny Malíkovu pozornost vyzkoušel svižnou střelou od modré čáry Kalinovič. Boháček vyslal na Damaška nebezpečnou střelu, ale Damašek byl pozorný a střelu zneškodnil. Polanský nedokázal ani na tři pokusy překonat Malíka. Ani Freiberg nedokázal prostřelit Malíka z pozice u kruhů. Kocman se prokličkoval až před Damaška, ale ten se vytasil perfektním zákrokem lapačkou a zmařil tak jeho pokus. Freiberg poslal do samostatného úniku Stehlíka a ani ten se nedokázal prosadit. Druhá třetina vypadala na bezbrankovou, jenže ve 40.minutě ve vlastním oslabení propálil Damaška Jan Pohl po přihrávce od Jana Milfaita a do šaten se tak odcházelo za stavu 2:2.

Ve 42.minutě se vedení znovu ujal Klášterec po krásné střele od Jana Stehlíka, asistence Petr Freiberg. V 59.minutě Damašek předvedl sérií zákroků, kterými uhájil svou svatyni. Pouhou sekundu před závěrečnou sirénou završil svůj hattrick do prázdné branky Jan Stehlík.