Klášterec porazil na domácím ledě Jablonec

Klášterečtí hokejisté dnes porazili na domácím ledě po brankách Mikloviče, Řepíka, Loučky a Škoríka Jablonec nad Nisou a díky výhře 4:2 se posunuli tak již na šesté místo v tabulce.
14. října 2012 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
4:2
0:1, 2:1, 2.0

branky a nahrávky: 29. Miklovič (Žižka), 38. Řepík (Jáchym, Miklovič), 55. Loučka (Jáchym), 60. Škorík - 10. Hájek (Abraham), 38. Tondr

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Hartman, Žižka, Havlůj, Mašek, Dostál, Škorík, Kalinovič, Heindl, Řepík, Jáchym, Miklovič, Freiberg, Salač, Mála, Toman

Vlci Jablonec nad Nisou: Nedvídek(Hanousek); Petrmichl, Zákoutský, Peřina, Klement, Zeman, Abraham, Hloušek, Šulc, Břížka, Tondr, Kinkor, Kedršt, Vašek, Mulač, Brokeš, Hájek

Klášterec v dnešním zápase přivítal na domácím ledě Jablonec nad Nisou a byl to pro ně zápas vítězný. Od začátku první třetiny byl Klášterec aktivnější a měl více ze hry, branka ale do sítě Jablonce nepadla a byli to naopak hosté kdo se jako první radoval z branky. V 10.minutě se před závarem před domácí brankou nejlépe zorientoval Jakub Hájek a poslal tak hosty do vedení. Klášterec se po obdržené brance hnal do útoku aby stihnul ještě do konce třetiny aspoň vyrovnat, ale to se nepovedlo a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.

Druhá třetina začala stejně jako první. Klášterec tlačil hosty v jejich obraném pásmu a obstřeloval hostujícího brankáře Nedvídka, ten však odolával až do 29.minuty kdy kapituloval po dorážce Petra Mikloviče a Klášterec tak vyrovnal stav na 1:1. Pár minut na to měli hosté na hokejce další branku ale trefily pouze tyč. V 37.minutě se už ale Jablonec radoval a to jmenovitě Lukáš Tondr který ve vlastním oslabení napřáhl od modré čáry a puk, který Damašek chytil si nakonec našel skulinku a dojel za brankovou čáru. Hostům však radost trvala pouhých 32.vteřin když se puk po trase Miklovič, Jáchym dostal až k osamocenému Liboru Řepíkovi a ten vyrovnal stav na 2:2, který vydržel až do konce třetiny.

Poslední třetina nabídla spíše taktickou hru obou týmů. Klášterec byl ale týmem, který nakonec vstřelil vítězný gól. V 55.Minutě se trefil po asistenci Marka Jáchyma Jakub Loučka a jeho branka byla určena jako vítězná. Necelou minutu před koncem utkání se Jablonec rozhodl pro power-play, která mu nakonec nevyšla. Ve středu hřiště se puku zmocnil Stanislav Škorík a dal tak konečnou podobu skóre 4:2 pro Klášterec.

Nejlepším hráčem domácích byl zvolen brankář Pavel Damašek a z týmů hostů byl vybrán také brankář Michal Nedvídek