Klášterec podlehl Milevsku v prodloužení

V dněšním zápase podlehl Klášterec již podruhé zasebou doma hostujícímu celku. Tentokrát si výhru z Klášterce odváží Milevsko za výhru 5:4 po prodloužení. Klášterci se povedlo btočit nepříznivý stav 0:2 ze začátku utkání hned v první třetině na 3:2. Ve druhé třetině branka nepadla a když po třetí třetině svítil na tabuly stav 4:4 šlo se do prodloužení. V prodloužení zaůřadoval pan rozhodčí když vyloučil domácí hráče poté co se domníval že hrali v šesti. Milevsko přesilovou hru využilo a odváží si z Klášterce dva body.
18. listopadu 2012 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
4:5p
3:2, 0:0, 1:2, 0:1

branky a nahrávky: 5. Hartman (Kalinovič), 16. Freiberg (Hartman), 17. Mála (Mašek, Hofmeister), 51. Mála (Toman, Hofmeister) - 2. Štych, 4. Štych (Kořánek), 49. Markulinec (Štych), 57. Kořánek (Klíma, Sumerauer), 65. Fořt

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Pozděna, Havlůj, Zicho, Mašek, Dostál, Freiberg, Kalinovič, Hartman, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mála, Salač, Hofmeister, Toman

Milevsko: Knap(Pipek); Štych, Čunát, Procházka, Srdínko, Klíma, Hlinka, Dvořák, Sýbek, Kořánek, Sumerauer, Nikodém, Hamerle, Fořt, Król, Paule, Markulinec, Matějka, Cifreund

Dnešní domácí utkání a hlavně jeho začátek si Klášterec nepředstavoval ani v těch nejčernějších snech. Hned v úvodu zápasu a to přesně ve 2.minutě se radovalo Milevsko z prvního přesného zásahu. Ke střele se dostal hostujícíc kapitán Michal Štych a puk si našel cestu až do domácí svatyně kterou hájil Pavel Damašek. Klášterec byl inkasovanou brankou hodně zaskočen a po necelých dvou minutách přidali hosté další branku. Znovu se prosadil kapitán Michal Štych a poslal hosty už ve 4.minutě do dvougólového náskoku. Po druhém gólu přidal domácí tým na obrátkách a hned v 5.minutě skóroval, když se prosadil po krásné akci Martin Hartman který si nejprve zpracoval přihrávku od Martina Kalinoviča bruslí a po přikopnutí puku na hokejku hned skóroval. Poté se hra trochu klidnila až tedy na pana rozhodčího, který rozdával trestné minuty jak na běžícím pásu a někdy i dost přísně. Klášterci se povedlo dokonce otočit skóre hned v průběhu jedné minuty kdy v 16. a 17.minutě skóroval nejdříve Petr Freiberg a za necelou minutu ho napodobil František Mála . Do kabin se tedy šlo za stavu 3:2 pro Klášterec.

Druhá třetina nabídla spíše než hokej galapředstavení pana rozhodčího Orlického, který vylučoval někdy i nesmyslně jednoho domácího hráče za druhým až se najednou sešla na trestné lavici domácích hned čtveřice hráčů. Objektivně však musíme uznat že i soupeře někdy rozhodčí vyloučil velmi přísně. A tak druhá třetina nenabídla nic moc mimořádného.

Poslední třetina začala stejně jako ta druhá. Vyloučení jak na jedné tak druhé straně bylo už na dením pořádku. Milevsko byl však tým, kterému se podařilo vyrovnat a byl jmenovitě Petr Markulinec, který skóroval. Klášterec se ale po obdržené brance probudil a vzápětí srovnal když si druhou branku v utkání připsal František Mála . Zbytek třetiny nabídl taktický boj o udržení stavu a tak se šlo do prodloužení.

V prodloužení opět zaůřadoval pan hlavní rozhdočí. Nejprve se domníval že domácí hráli v šesti hráčích a tak je poslal do oslabení. Poté následoval čistý zákrok juniora Patrika Zicha za který se však msuel poroučet na trestnou lavici. Přesilovou hru využil hostující Milan Kořánek a zajistil tak Milevsku dva body.

Klášterec dnes bohužel nebojoval jen s hostujícím celkem ale také s panem rozhodčím. Nad jeho výroky dnes musela kroutit hlavou snad i střídačka hostujícího celku.