Děčín je dalším deklasovaným soupeřem na domácím ledě

Polanský, Pražák a Kalinovič se v dnešním utkání podíleli každý dvěma góly. Děčín se tak po dnešku stal dalším deklasovaným soupeřem na domácím ledě. Ve třetí třetině Klášterec znatelně polevil a zmohl se tak pouze na jedinou branku. Děčín se nedostal k žádné akci, která by ohrozila Damaškovu branku.

13. listopadu 2011 | 17:00 | Klášterec
9:1
4:1, 4:0, 1:0

branky a nahrávky: 4. Polanský (Kocek, Řepík), 12. Kolčava (Řepík, Kalinovič), 14. Pražák (Miklovič), 19. Pražák (Freiberg), 24. Hofmeister (Ptáčník, Kolčava), 24. Polanský (Kalinovič, Kolčava), 29. Kalinovič (Freiberg), 33. Kalinovič, 60. Toman (Jáchym) - 11. Vávra (Kaltenböck, Oliverius)

Klášterec nad Ohří: Damašek ( Kaššák ) - Kolčava, Kocek, Tollinger, Řezníček, Loučka, Dostál, Žižka D., Řepík, Kalinovič, Polanský, Miklovič, Freiberg, Pražák, Hartman, Toman, Jáchym, Ptáčník, Růžek, Hofmeister, Heindl

Děčín: Zámostný ( Petrásek) - Sádovský, Kaltenböck, Drahorád, Stezka, Hříbal, Místecký, Saska, Vávra, Oliverius, Zika, Filipovksý, Baránek, Böhm, Myšík, Chládek, Šnajdr, Stibor, Řídel, Drnec

Ve 4.minutě si sjel Martin Kocek za Zámostného branku, kde přihrál Liboru Řepíkovi, který našel před brankou Tomáše Polanského, ten neváhal a vymetl pavučiny v Zámostného brance. V 11.minutě Děčín srovnal stav na 1:1. Michal Oliverius přihrál na modrou čáru Janu Kaltenböckovi, který vypálil na Damaška, ale ten střelu vyrazil před sebe a Tomáš Vávra dorazil puk do branky. O minutu později si Klášterec vzal vedení zpět po brance Daniela Kolčavovi, na kterou mu přihrál Libor Řepík. Ve 14.minutě poslal puk do středního pásma Petr Miklovič, kde si puk vzal Roman Pražák, ten projel celé hřiště a pohotově zakončil. Po této brance Zámostný odstoupil a nahradil jej Michael Petrásek. V 19.minutě přidal Roman Pražák další branku vynikající technickou střelou, asistence Petr Freiberg.

Ve 24.minutě šikovně tečoval Ptáčníkovu střelu Jakub Hofmeister. O deset vteřin později přidal další branku Tomáš Polanský po krásné akci s Martinem Kalinovičem a Danielem Kolčavou. Na 7:1 zvýšil ve 29.minutě Martin Kalinovič, když mu ve středním pásmu poslal přihrávku Petr Freiberg a Kalinovič si s Petráskem v klidu pohrál. Ve 32.minutě se vydal na výlet Martin Kalinovič. Jeho samostatnou akcí si Petráska položil a s naprostým klidem zavěsil pod horní tyč Petráskovy branky.

Ve třetí třetině Klášterec výrazně polevil. Klášterec nedokázal využít dvouminutovou přesilovou hru 5:3. V 52.minutě se předvedl Damašek vynikajícím zákrokem lapačkou, když Klášterecké obraně ujel David Myšík. Při této akci si Polanský počkal na útočné modré čáře a pohotový Damašek rozehrál na Polanského, ale ani ten svůj únik nedokázal proměnit. Až půl minuty před koncem třetí třetiny se prosadil Jan Toman po přihrávce Marka Jáchyma.