Vypjaté domácí utkání s přehledem Klášterec zvládl

Domácí v neděli 28.1 na svém ledě přivítali Roudnici. Ta živila před tímto zápasem naději na play-off. V první třetině jsme viděli hokej, kde Klášterec jasně dominoval, ale nedařilo se mu dávat góly. Proto se šlo za stavu 2:1 pro KLášterec do kabin. Do první půlky druhé třetiny však Klášterec vstřelil 3 góly a dostal se do poklidného vedení. Od té doby jsme mohli vidět časté šarvátky a hodně rozkouskovaný hokej. Domácí si v konečném stavu připsali vítězství 8:4.

Branky a nahrávky: 9. Vlastník (Videv, Oplt), 10. Toušek (Hartman), 21. Videv (Kosina, Vlastník), 28. Koblitz (Koblitz.O, Toušek), 29. Oplt (Vlastník, Videv), 36. Koblitz.O (Koblitz), 45. Koblitz (Blažek, Toušek), 55. Koblitz – 20. Bačkády (Kuchař), 33. Pokorný (Štosek, Vacek), 52. Nenadál (Husák, Hlavička), 57. Pokorný (Kuchař)

HC Klášterec nad Ohří: Mědílek – Blažek, Kosina, M.Koblitz, O.Koblitz, Zendl, Týr, Videv, Vlastník, Oplt, Hartman, Toušek, Bečka, Drazdík, Haluška, Bárta

HC Roudnice nad Labem: Folk – Hlavička, Tintěra, Kopecký, Richter, Brandejský, Štosek, Kašička, Vacek, Pokorný, Kuchař, Nenadál, Čichovský, Bačkády, Husák, Arazim, Lauko

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!