Důležité body si Klášterec v Litoměřicích nepřipsal

Klášterec jel do Litoměřic pro body, které nutně potřebuje, pokud se chtějí probojovat do play-off. Litoměřice v první třetině vedli už 3:0, ale Klášterec to stihl korigovat na 3:2 do konce třetiny. V té druhé navyšovali pouze hráči Litoměřic, takže se šlo do šaten za stavu 5:2. Třetí třetina však přinesla drama. Klášterec během prvních pěti minut dal dva góly a bylo to 5:4. Bohužel pak za velmi sporný zákrok byl vyloučen Zendl a hráči Litoměřic tuto přesilovou hru využili. Klášterec tak po sympatickém výkonu odjel s prázdnou při konečném stavu 7:5.

Branky a nahrávky: 7. Rusý (Šikner), 12. Cerman (Domský), 13. Buďa (Drábek, Vízner), 21. Cerman (Buďa, Zedek), 37. Pavlata (Vandas), 59. Drábek, 59. Pavlata (Vízner) – 14. Diviš (Páleník), 17. Suk (Oplt), 43. Páleník (Kosina), 46. Vlášek (Oplt, Suk), 60. Videv

HC Stadion Litoměřice B: Švára – Vízner, Zedek, Šikner, Vandas – Domský, Cerman, Krátký – Drábek, Pavlata, Buďa – Bejček, Purma, Rusý – Kolenatý.

HC Klášterec nad Ohří: Studnička (Hrdina) – Koblitz O., Koblitz M., Blažek, Kosina, Zendl, Týr, Vlášek, Oplt, Suk, Videv, Dejmek, Matuška, Páleník, Diviš.