Klášterec bude v Mostě hajit druhou příčku

Přestože se klášterečtí hokejisté dostali do utlumu a poslední dvě utkání prohráli, stále se drží na druhém místě tabulky. Ve šlágru 11. kola zajíždí na led mosteckych rivalů. Přímý souboj o druhou příčku svedou oba celky na mosteckém zimním stadionu od 18:00.
Mostečtí hokejisté jsou v tabulce sice až na čtvrtém místě, ale jen kvůli horšímu skóre. Jinak mají 18 bodu, stejně jako Klášterec. Na domácím ledě se navíc našemu nejbližšímu rivalovi daří docela obstojně a v šesti zápasech získal 10 bodů.

V posledních 3 utkáních Mostu vždy rozhodl o vítězi rozdíl jediného gólu. Roudnici porazili Mostečtí 5:4, se Sokolovem prohráli 2:3 po samostatných nájezdech. Obrovský obrat zvládli v minulem kole v České Lipě, kde ve třetí třetině prohrávali uz 5:0. Nakonec zvítězili v prodloužení 6:5.

V dresu soupeře by neměli chybět bývalí hráči Klášterce Roman Ambrož, Miroslav Kuncl, Ladislav Řezniček, Vladislav Vrtek, Jiří Panocha a Jindřich Růžek.

Klášterečtí hokejisté se už 90 minut netrefili a derby s Mostem by pro ně mohlo být zvýšenou motivací. V prvním utkání se radovali pravě oni, a to díky brance Miloše Kajera v prodloužení. Zápas začíná v 18:00.