Miroslav Nyklíček, Petr Jáchym | středa 3.12.2008

Junioři se usadili na čele tabulky

Junioři se usadili na čele tabulky V pátek 28. listopadu pokračovala juniorská liga 19. kolem. Klášterečtí junioři zajížděli na Kladno, kde je čekal těžký zápas. První vzájemný souboj skončil na Kladně 8:8 a historie se opakovala. Zápas byl dramatický především v závěru. Dvě a půl minuty před koncem šli totiž klášterečtí do vedení 4:5. O minutu později však bylo vyrovnáno. A tak také utkání skončilo. Kladno nemá bodů na rozdávání a tak bylo s výsledkem spokojeno.

 
 
 
V neděli 30. listopadu přivítali klášterečtí a kadaňští junioři na domácím ledě letce z pražských Letňan a hosty nejspíš ani nenapadlo, jaký výprask si z Klášterce odvezou. Všechno začal ve 12. minutě Jan Toman, když šikovně tečoval před letňanskou brankou střelu Aleše Kubíka a dostal domácí do vedení 1:0. Podruhé se za Kociánova záda v letňanské brance trefil opět Toman, ovšem největší zásluhu na celé akci si připsal Lukáš Zeman, který po levé straně pronikl před branku hostů a ideálně nahrál Tomanovi, který zvýšil vedení domácích na 2:0.

Letňany ovšem nebyly tak jednoduchým soupeřem, jak by se mohlo zdát podle předchozích řádků. A také to dokázaly hned na začátku druhé třetiny. V páté minutě druhé části hry dokonale rozebraly domácí obranu a s přehledem zasunuly za Endalova záda svůj první gól. Jenže tím jen rozdráždili domácí hráče, kteří spustili brankostroj. V osmadvacáté minutě se střelou od modré přesně trefil Miroslav Koblitz. A ve 32. minutě potrestal zaváhání letňanského brankáře Aleš Limberg, který zvýšil vedení domácích juniorů už na 4:1. Hosté se vzpamatovali až v šestatřicáté minutě, když jim hlavní rozhodčí nabídl dvojnásobnou přesilovku. Za Endalova záda tečoval puk Karel Manhart a snížil stav utkání na 4:2. Jenže tím domácí hráče opět jen povzbudil. V devětatřicáté minutě vstřelil pátou kláštereckou branku Toman a zkompletoval svůj hattrick. A padesát vteřin před koncem druhé třetiny vyslal Žižka dlouhou přihrávkou na výlet Davida Kunce, který při svém samostatném nájezdu nezaváhal a změnil skóre na 6:2 ve prospěch domácích.

Letňany se sice snažily seč mohly, ale nebylo jim to příliš platné. Pokud už se dostaly do nějaké slibné šance, narazily na výborného Endala. Ani on však nic nezmohl proti šanci v páté minutě poslední třetiny, když za sebou domácí obránci zapomněli Jana Antoše, který snížil na 6:3. Hosté se ovšem neradovali dlouho. Už po dvou minutách zužitkovali domácí závar před Kociánovou brankou a Jan Putyera stanovil skóre nedělního utkání na konečných 7:3.

Nakládačku nesli hosté velmi nelibě a dali to domácím pocítit. Nejprve se při střetu s brankářem nepříjemně zranil Lukáš Kubík a jeho léčení si vyžádá dost času. Potom ruply nervy i dalším hráčům a začala mela, kterou hlavní rozhodčí pečlivě sledoval a dělal si poznámky, aby nezapomněl sázet tresty. Rozdal jich dost na obou stranách, takže v závěru utkání to na trestné lavici vypadalo jako na střídačkách. I přes zápasnické vsuvky hostů se však stav utkání nezměnil a junioři Klášterce si upevnili první místo v juniorské lize.

Klášterec si z Loun odvezl debakl 12:3

Klášterec ztratil zápas v první třetině, kdy ji prohrál 6:0. Tu druhou hostě vyhráli 2:1 a vypadalo...

Důležité body si Klášterec v Litoměřicích nepřipsal

Klášterec jel do Litoměřic pro body, které nutně potřebuje, pokud se chtějí probojovat do play-off....

Přijďte ve čtvrtek 25.01.2018 v 17.00 hodin na akci Týden hokeje.

Přijďte ve čtvrtek 25.01.2018 v 17.00 hodin na zimní stadion v Klášterci nad Ohří na akci Týden...

Domácí si v předehrávce připsali 3 body.

V předvánoční predehrávce si domácí po delší době došli k jasnému 3 bodovému vítězství. První...

Klášterec nestačil na domácí Louny

Klášterec přijel na pozdní zápas do Loun, odkud si chtěl odvést 3 body, ale to se jim bohužel...

Klášterec pokaždé vedl, přesto odjíždí s prázdnou

Klášterec v Roudnici odehrál vyrovnaný zápas. Kluci si šli od začátku za vítěztvím. Bohužel na...

Klášterec nezvládl závěr zápasu

Klášterec prohrál s Mostem 6:9 po třetinách ( 2:2, 1:4, 3:3 ). Domácí vedli vyrovnaný zápas a...
 
 
 
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky