Do dalšího zápasu s posilou

V sobotním utkání přivítají klášterečtí na svém ledě celek HC VHS Benešov, který v posledním zápase prohrál na ledě Klatov 6:3. Klášterečtí se zmohli naposledy pouze na remízu, a to proti celku z Jindřichova Hradce, když nepomohlo ke změně stavu ani prodloužení. Zápas HC Klášterec - HC VHS Benešov můžete sledovat dnes od 17.00 na zimním stadioně v Klášterci nad Ohří.
Na střídačce se dnes objeví nová trenerská dvojice Petr Mikeš a překvapivě bývalý hráč Klášterce Radek Nerad. Podle sdělení jednatele HC Klášterec a nynějšího trenéra A mužstva Petra Mikeše je připraveno několik možností posílení našeho kádru. Na střídavé starty jsou připraveni tito hráči:

Stehlík - útočník SK Kadaň

Bauer J. - útočník SK Kadaň

Kýhos - útočník SK Kadaň

Vrtek - útočník SK Kadaň

Kadlec - útočník SK Kadaň

Chotaš - obránce SK Kadaň

Mašek - obránce SK Kadaň

Višňák - obránce KLH Chomutov

Boguský - obránce jun.HC Energie K.Vary

Někteří z nich se začnou v kádru Klášterce objevovat už v nadstavbě sudá-lichá a další eventuelně v play-off. Dále budeme využívat juniory HC Klášterec. Někteří z nich nastoupí již v dnešním utkání.