Do Klášterce zavítá Velké Meziříčí

Nadstavbová část pokračuje a v dalším zápase přivítají Klášterečtí na svém domácím ledě celek z Velkého Meziříčí. V tabulce Střed se po skončení základní časti umístili na osmém místě s 29. body a v posledním vyrovnaném zápase remizovali na domácím ledě s celkem z Klatov 3:3 po prodloužení. Klášterec si ze stadionu v Benešově přivezl vítězství 2:3. Domácí atmosféra by Kláštereckým hokejistům mohla přijít vhod, ale i papírově slabší soupeři už jim nejednou zavařili. Utkání Klášterec - Velké Meziříčí můžete sledovat dnes od 17.00 na zimním stadioně v Klášterci nad Ohří.
Předpokládané sestavy:

HC Klášterec:Damašek - Řezníček, Pokorný, Znojemský, Loučka, Ambrož, Hartman, Palubjak, Všetečka, Zika, Kotrouš, Babka, Řepík, Novák, Panocha, Suk, Novotný, Černý, Moro, Toman, Žemlička.

HHK Velké Meziříčí:Malý (Pekárek) - Stráňovský, Smejkal, Úlehla, Červa, Heřmanský, Pálka, Raus, Bula, Konečný, Prachař, Nekvasil, Bukáček, Kunstmüller, Krča, Sobotka, Hudcovský.

Webové stránky soupeře naleznete zde