Hanka Ježková, FOE | úterý 7.8.2007

Junioři: Nedáš, dostaneš - málem to vyšlo

Junioři: Nedáš, dostaneš - málem to vyšlo CHOMUTOV - Lehce zmatení museli být všichni, kdo byli přítomni prvnímu regionálnímu střetnutí juniorů. Na chomutovském ledě totiž nastupovali domácí hokejisté pod hlavičkou HC Klášterec, naopak naši a kadaňští mládežnící pod hlavičkou KLH Chomutov. Oba kluby ale nastoupily ve svých tradičních dresech. Po přestřelce se z těsného vítězství 6:5 radoval domácí "Klášterec".

 
 
 
přípravné utkání - neděle 5. 8. 2007 – 14:00
HC Klášterec nad Ohří - KLH Chomutov 6:5 (3:3, 2:1, 1:1)

Branky: 1. Kaplan, 16. Paul, 20. Kalinovič (Kaplan), 25. Bečvář (Španěl), 40. Kubík (Chromý), 49. Bečvář (Vrána) - 4. Žilík (Ryvola), 8. Bureš (Zíka), 13. Kopáč (Bureš), 23. Kotek, 44. Cvrk (Tichý). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 2:1.

Klášterec n.O.: Kaššák (Grus) – Kaplan, Ficker, Křivka, Koblitz, Vrána, Chromý, Žižka, Vošahlík – Kalinovič, Nguyen, Szakal, Miklovič, Jáchym, Paul, Španěl, Bečvář, Csonka, Kubík, Linet, Kolář

KLH Chomutov: Studnička (40. Zýka) – Kopáč, Kotek, Ryvola, Vošta, Zendl, Tichý, Kanči – Zacharenko, Zíka, Bureš, Žemlička, Dvořák, Mašek, Žilík, Cvrk, Sanko, Toman, Semerád, Krebs, Volhejn


Ačkoli se domácí chopili iniciativy a už v čase 0: 23 vedli 1:0, nebyl to v první třetině právě pohledný hokej. Už po necelých třech minutách vyrovnal Žilík, v 8.min. se dokonce hosté ujali vedení Burešem při využité přesilovce. Po dalších 5 minutách to na chvíli vypadalo s domácími špatně, když po chybě gólmana přidal třetí gól hostující Žemlička. V čase 16:26 při vlastním oslabení chytře využil domácí Paul zaváhání obrany a sólovou akcí snížil na 2:3. V začínající 20. min. ještě stihl vyrovnat Kalinovič.

V čase 23:00 strhává vedení na stranu hostí Kotek, domácí naštěstí uklidňuje po půldruhé minutě Bečvář, když zužitkoval přihrávku Kaplana a navíc „přihrávku“ gólmana Studničky, kterou dostal přímo na hůl. Znovu to bylo ve vlastním oslabení. Vteřinu před sirénou dostává domácí do vedení Kubík po přihrávce Chromého.

Třetí třetina byla ukázkou toho, jak nevyužívat šance, včetně těch „ložených“. Odehrála se převážně v obranném pásmu hostí. Z takových situací občas soupeř těží, tentokrát ujela dvojice Cvrk-Tichý a byl z toho opět vyrovnávací gól (Cvrk) – 5:5. Situaci pro domácí zachránil znovu Bečvář, jemuž nahrál Vrána, a to v čase 48:51. Zbytek třetiny byl přehlídkou zmařených šancí a překombinované hry domácích. Doufejme, že v dalších zápasech se kluci vrátí k tomu, co umějí a co už předvedli v předešlých dvou utkáních.

Hodnocení trenéra Milana Kašpárka: „…tak to je, se silným soupeřem jasně vyhráváme, se slabým se přetahujeme o gól. Špatné zakončování, to je všechno.“

Klášterec si z Loun odvezl debakl 12:3

Klášterec ztratil zápas v první třetině, kdy ji prohrál 6:0. Tu druhou hostě vyhráli 2:1 a vypadalo...

Důležité body si Klášterec v Litoměřicích nepřipsal

Klášterec jel do Litoměřic pro body, které nutně potřebuje, pokud se chtějí probojovat do play-off....

Přijďte ve čtvrtek 25.01.2018 v 17.00 hodin na akci Týden hokeje.

Přijďte ve čtvrtek 25.01.2018 v 17.00 hodin na zimní stadion v Klášterci nad Ohří na akci Týden...

Domácí si v předehrávce připsali 3 body.

V předvánoční predehrávce si domácí po delší době došli k jasnému 3 bodovému vítězství. První...

Klášterec nestačil na domácí Louny

Klášterec přijel na pozdní zápas do Loun, odkud si chtěl odvést 3 body, ale to se jim bohužel...

Klášterec pokaždé vedl, přesto odjíždí s prázdnou

Klášterec v Roudnici odehrál vyrovnaný zápas. Kluci si šli od začátku za vítěztvím. Bohužel na...

Klášterec nezvládl závěr zápasu

Klášterec prohrál s Mostem 6:9 po třetinách ( 2:2, 1:4, 3:3 ). Domácí vedli vyrovnaný zápas a...
 
 
 
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky