Hanka Ježková, FOE | úterý 7.8.2007

Junioři: Nedáš, dostaneš - málem to vyšlo

Junioři: Nedáš, dostaneš - málem to vyšlo CHOMUTOV - Lehce zmatení museli být všichni, kdo byli přítomni prvnímu regionálnímu střetnutí juniorů. Na chomutovském ledě totiž nastupovali domácí hokejisté pod hlavičkou HC Klášterec, naopak naši a kadaňští mládežnící pod hlavičkou KLH Chomutov. Oba kluby ale nastoupily ve svých tradičních dresech. Po přestřelce se z těsného vítězství 6:5 radoval domácí "Klášterec".

 
 
 
přípravné utkání - neděle 5. 8. 2007 – 14:00
HC Klášterec nad Ohří - KLH Chomutov 6:5 (3:3, 2:1, 1:1)

Branky: 1. Kaplan, 16. Paul, 20. Kalinovič (Kaplan), 25. Bečvář (Španěl), 40. Kubík (Chromý), 49. Bečvář (Vrána) - 4. Žilík (Ryvola), 8. Bureš (Zíka), 13. Kopáč (Bureš), 23. Kotek, 44. Cvrk (Tichý). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 2:1.

Klášterec n.O.: Kaššák (Grus) – Kaplan, Ficker, Křivka, Koblitz, Vrána, Chromý, Žižka, Vošahlík – Kalinovič, Nguyen, Szakal, Miklovič, Jáchym, Paul, Španěl, Bečvář, Csonka, Kubík, Linet, Kolář

KLH Chomutov: Studnička (40. Zýka) – Kopáč, Kotek, Ryvola, Vošta, Zendl, Tichý, Kanči – Zacharenko, Zíka, Bureš, Žemlička, Dvořák, Mašek, Žilík, Cvrk, Sanko, Toman, Semerád, Krebs, Volhejn


Ačkoli se domácí chopili iniciativy a už v čase 0: 23 vedli 1:0, nebyl to v první třetině právě pohledný hokej. Už po necelých třech minutách vyrovnal Žilík, v 8.min. se dokonce hosté ujali vedení Burešem při využité přesilovce. Po dalších 5 minutách to na chvíli vypadalo s domácími špatně, když po chybě gólmana přidal třetí gól hostující Žemlička. V čase 16:26 při vlastním oslabení chytře využil domácí Paul zaváhání obrany a sólovou akcí snížil na 2:3. V začínající 20. min. ještě stihl vyrovnat Kalinovič.

V čase 23:00 strhává vedení na stranu hostí Kotek, domácí naštěstí uklidňuje po půldruhé minutě Bečvář, když zužitkoval přihrávku Kaplana a navíc „přihrávku“ gólmana Studničky, kterou dostal přímo na hůl. Znovu to bylo ve vlastním oslabení. Vteřinu před sirénou dostává domácí do vedení Kubík po přihrávce Chromého.

Třetí třetina byla ukázkou toho, jak nevyužívat šance, včetně těch „ložených“. Odehrála se převážně v obranném pásmu hostí. Z takových situací občas soupeř těží, tentokrát ujela dvojice Cvrk-Tichý a byl z toho opět vyrovnávací gól (Cvrk) – 5:5. Situaci pro domácí zachránil znovu Bečvář, jemuž nahrál Vrána, a to v čase 48:51. Zbytek třetiny byl přehlídkou zmařených šancí a překombinované hry domácích. Doufejme, že v dalších zápasech se kluci vrátí k tomu, co umějí a co už předvedli v předešlých dvou utkáních.

Hodnocení trenéra Milana Kašpárka: „…tak to je, se silným soupeřem jasně vyhráváme, se slabým se přetahujeme o gól. Špatné zakončování, to je všechno.“

Klášterec ztratil vedení v poslední třetině

Další kolo Krajské hokejové ligy svedlo dohromady Litoměřice "B" a klášterecké hokejisty. Obě...

Klášterečtí nedali Lovosicím šanci!

Další utkání Krajské ligy mužů mají úspěšně odehrané klášterečtí hokejisté kteří na svém kluzišti...

Klášterečtí vezou z Roudnice vysokou výhru!

Po domácím debaklu s Mostem zajížděli v dalším kole Krajské ligy mužů klášterečtí hokejisté na...

Klášterec dostal od Mostu jedenáct branek!

Třetí kolo Krajské ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobrém rozpoložení. Na domácí kluzišti...

Klášterec přestřilel v derby Kadaň "B"

Ve druhém kole Krajské ligy mužů ledního hokeje zavítali klášterečtí hokejisté do sousední Kadaně,...

Tři body na úvod! Klášterec porazil Louny

Klášterečtí hokejisté mají na svém kontě premiéru v novém ročníku Krajské ligy a hned si můžou...

Klášterec zdolal Mostecké Lvi na nájezdy!

Kláštereckým hokejistům se ve druhém přátelském zápase povedla odveta proti Mosteckým Lvům a po...
 
 
 
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky