Miroslav Lučan, Martin Pašek | středa 11.7.2007

Společně opravdu budeme silnější

Společně opravdu budeme silnější Velmi rychle se přibližuje chvíle, kdy většina týmů poprvé vyjede na ledovou plochu a určitě všichni, jak hráči, tak samozřejmě i fanoušci, se opět velmi těší na první přípravné zápasy. Stejně tak ale pohledy všech už směřují směrem k soutěžím, jejichž rozpisy už také většina klubů na svých webech zveřejnila.

 
 
 
V souvislosti s tím se fanoušci našeho regionu dozvěděli i jednu novinku – juniorské týmy KLH Chomutov a HC Klášterec/SK Kadaň si pro sezónu 2007/2008 vyměnili názvy – budou tedy v soutěži startovat takto: chomutovský juniorský tým, hrající své zápasy pochopitelně v Chomutově, pod názvem HC Klášterec nad Ohří a stejně tak klášterecko-kadaňský juniorský tým, hrající od letoška své zápasy na ZS v Klášterci – pod názvem KLH Chomutov. Tato skutečnost vyvolala někdy dohady, někdy nepochopení a někdy zcela bezdůvodnou kritiku, proto nyní objasníme důvody, které k tomuto kroku vedly.

Každý hokejový klub má statut podle toho, jakou soutěž hraje jeho družstvo mužů – tedy Chomutov a Kadaň – prvoligové, Klášterec druholigový. Přestupní řád ČSLH hovoří o tom, že střídavé hostování (jiným názvem také střídavý start) se, po splnění dalších podmínek, povoluje hráčům mezi různými soutěžemi – jinými slovy tedy nikoliv mezi stejnými soutěžemi. A nyní už vstupuje na scénu výše zmíněné opatření klubů 3K – nejlepší hráči z chomutovské juniorky budou mít možnost v průběhu sezóny hrát za všechny tři týmy mužů našich klubů – v Chomutově a v Kadani formou střídavého startu. To by, v případě zachování názvu KLH Chomutov – bylo vyloučeno. Dále nejlepší klášterecko-kadaňští junioři mohou bez problémů nastupovat v kláštereckém áčku. Další výhodou je, že nejlepší chomutovští dorostenci (u dorostů zůstavají názvy zachovány) mohou nastupovat za kláštereckou-kadaňské juniory.

Všechny tyto výhody, které jsme dosáhli nejen změnou názvů, ale hlavně a zejména pokračující úzkou spoluprací klubů 3K, nám v tomto případě nese své ovoce a všichni věříme, že se nám podaří splnit naše cíle a vybojovat nejvyšší mládežnické soutěže. Ovšem nikoliv pro Chomutov nebo Kadaň nebo Klášterec, ale pro užitek všech tří klubů 3K.

PROHLÁŠENÍ VV HOKEJOVÉHO KLUBU KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NASTALÉ SITUACI

Povedený turnaj!

V sobotu 11.3.2017 sehráli naši hráči 2. a 3.tříd na zimním stadionu v Klášterci velice pěkný...

Klášterec inkasoval třináct branek a sezóna pro něj skončila!

Bezmála dvě tisícovky diváků, kteří se rozhodli zpestřit si nedělní večer návštěvou pátého...

Druhá domácí prohra s Táborem! Klášterec je blízko vyřazení

Klášterečtí hokejisté nestačili ani ve druhém domácím utkání na hosty z Tábora a pokud v neděli na...

Po vyrovnaném boji padl Klášterec v prodloužení

Třetí osmifinálovou bitvu táborského týmu s Kláštercem nad Ohří proměnili její aktéři v...

Klášterec nedal ani branku a Tábor si odvezl vyrovnávací bod!

Klášterečtí hokejisté vstoupili do druhého utkání osmifinálové série play-off velmi dobře a v...

Překvapení na úvod! Klášterec si odvezl s Tábora výhru!

Osmifinále play-off se nám rozjelo na plné obrátky a hned v úvodním střetnutí na kluzišti Tábora...
 
 
 
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky