Klášterec nestačil na domácí Louny

Klášterec přijel na pozdní zápas do Loun, odkud si chtěl odvést 3 body, ale to se jim bohužel nepovedlo. Po první třetině výsledek 0:0 vůbec nenapovídal tomu,co přišo v té druhé. Klášterec ji prohrál 5:1 a bylo zase po zápase. Vetřetí třetiněKlášterec pouze korigoval na konečných 7:3. Doufejme, že při posledním domácím zápase proti Lovosicím zakončí vítězně kalendářní rok.

Klášterec přijel na pozdní zápas do Loun, odkud si chtěl odvést 3 body, ale to se jim bohužel nepovedlo. Po první třetině výsledek 0:0 vůbec nenapovídal tomu,co přišo v té druhé. Klášterec ji prohrál 5:1 a bylo zase po zápase. Ve třetí třetině Klášterec pouze korigoval na konečných 7:3. Doufejme, že při posledním domácím zápase proti Lovosicím zakončí vítězně kalendářní rok.

Branky a nahrávky: 23. Szakal (Szakal), 32. Červíček (Hloucha), 34. Vojtěchovský (Szakal, Szakal), 38. Prokeš (Szakal, Kabourek), 40. Prokeš (Svoboda, Szakal), 55. Szakal (Prokeš, Szakal), 56. Prokeš (Šedivý) – 28. Toušek, 50. Zendl (Koblitz), 57. Zendl (Drazdík)