Roman Zajiček | neděle 15.10.2006

Boj o další důležité body pokračuje v Klatovech

Boj o další důležité body pokračuje v Klatovech K l á š t e r e c n a d O h ř í - Dnes pokračuje již 10. kolo druhé hokejové ligy skupiny západ. Čtvrtý tým tabulky zajíždí do města Klatovy, které se prozatím drží v postupových příčkách zajišťující play off. Domácí jsou na šestém místě a ztrácí na náš tým pouhé tři body. Dá se říci, že se dnes hraje souboj o šest bodů. Důležité utkání začíná v 17:30 hodin na zimním stadióně v Klatovech. Pro diváky jsou samozřejmě připraveny změny stavu.

 
 
 

V dnešním zápase domácí Klatovy mají svou soupisku rovnoměrně rozlouženou. Hodně mladíků, ale rovněž i mnoho zkušených a "starších" hráčů hrají v tomto klubu prim. O klatovské brankoviště se stará Zdeněk Přerost, který se střídá s mladíkem, přesně o deset let mladším, Antonínem Štelmachem, který v posledním domácím zápase vychytal pražskou Kobru.

Co se týče obrany, nutno říci, že zde hraje zkušený, téměř čtyřicetiletý veterán, Roman Bárek, který si dopusud připsal tři body za (0+3). Stejně bodů a zároveň nejproduktivnějším obráncem Klatov je dle statistik Jan Pavlis, který má také tři bodíky, ale dokázal narozdíl od Bárka dát gól, tak tedy (1+2). Ovšem tento bek má i negativní zápisy. Je nejtrestanějším obráncem svého týmu, když nasbíral celkem 24 trestných minut.

V útočné složce Klatov zatím řádí Jakub Dorňák, který již nasbíral osm bodíků za pět branek a tři asistence (5+3). Je tedy útočníkem číslo jedna, co se týče svého mužstva v útoku. Za zmínku stojí také Radek Štefl (2+4) a Jakub Švík (2+3). Dále zde hrají také další ostrostřelci, kteří se zatím neprosadili, ale svůj podíl v týmů také mají. Jako například Jíří Maxa, nebo Petr Špaček.

Klatovy jsou zatím na šestém místě tabulky a mají jen tři body ztrátu na Klášterec. Určitě zajímavý a nelehký zápas se hraje právě dnes, a to od 17:30 hodin. Jak vše dopadne a kdo kolik získá bodů, se dozvíme něco málo před 20 hodinou.

 
Tento článek patří k zápasu: KLT - KNO 5:7

Klášterec ztratil vedení v poslední třetině

Další kolo Krajské hokejové ligy svedlo dohromady Litoměřice "B" a klášterecké hokejisty. Obě...

Klášterečtí nedali Lovosicím šanci!

Další utkání Krajské ligy mužů mají úspěšně odehrané klášterečtí hokejisté kteří na svém kluzišti...

Klášterečtí vezou z Roudnice vysokou výhru!

Po domácím debaklu s Mostem zajížděli v dalším kole Krajské ligy mužů klášterečtí hokejisté na...

Klášterec dostal od Mostu jedenáct branek!

Třetí kolo Krajské ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobrém rozpoložení. Na domácí kluzišti...

Klášterec přestřilel v derby Kadaň "B"

Ve druhém kole Krajské ligy mužů ledního hokeje zavítali klášterečtí hokejisté do sousední Kadaně,...
 
 
 
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky