Do Kláštece přijedou Klatovy

Další kolo sehrají klášterečtí hokejisté proti soupeři z Klatov. Klášterec bude chtít zcela jistě potvrdit že získaný bod na ledě lídra z Tábora nebyla jen náhoda a poud možno porazit Klatovy za tři body. Na straně Klatov stojí zatím lepší bilance ze vzájemných zápasů pro tuto sezónu, kdy nad Kláštercem vyhrály zatím oba zápasy. Zápas začíná v neděli od 17:00 v Klášterci nad Ohří a domácí publikum se může těšit na staronového kouče Michala Jägera, který bude poprvé v akci na domácí střídačce od loňské baráže o první ligu.

HC Klatovy v letošní sezóně: Klatovy jsou jako každý rok jedno z nejsilnějších mužstev v západní skupině. Klatovům patří zatím čtvrté místo v tabulce za 34 bodů. Nejvyšší výhra Klatov byla zatím proti Jablonci nad Nisou (8:4) a nejvyšší prohra proti Děčínu a Kobře Praha (4:6). Jedenáct výher oproti sedmi porážkám, taková je aztím bilance klatovských hokejistů v probíhající sezóně.

Kanadské bodování HC Klatovy: Kanadské bodování vede v klatovském dresu velezukšený Ondřej Steiner (14+9) za ním dále pokračují Jan Topinka (7+12), Lukáš Martinec (4+11), Jakub Kocman (6+8) a Václav Fiala (6+7).

Vzájemná bilance v sezóně 2012/13: V letošní sezóně se lépe daří Klatovům, které vyhrály zatím oba vzájemné duely. První letošní střetnutí přineslo hned prolomení prokletí Klatov proti Klášterce, které po třech letech vyhrály nad Kláštercem 3:1. Druhé střetnutí na ledě Klatov prohrál Klášterec 6:3.