Mgr. Jakub Loučka | pondělí 11.6.2012

Spolupráce Klášterce s chomutovskými Piráty

Spolupráce Klášterce s chomutovskými Piráty

Měsíce květen a červen jsou obdobím tzv. suché či letní přípravy na nadcházející hokejovou sezónu. Obsahem pestré palety tréninků v tomto období jsou rozvoj a osvojení co největšího počtu dovedností. Jako každoročně probíhají pravidelné tréninky v tělocvičně, na ploše zimního stadionu, na hřišti s umělou trávou nebo v aquparku – na trávě, v písku či ve vodě. Tréninky jsou zaměřené nejen na speciální pohybové činnosti spojené s hokejem, ale také na hry či všestranná cvičení z gymnastiky nebo atletiky, která dávají mladým sportovcům kvalitní pohybový základ, tak potřebný pro jejich další rozvoj.

 
 
 

Díky spolupráci 3K se nám tento rok podařilo zajistit možnost využívat prostředků, které jsou součástí přípravy mladých hráčů hokejové akademie klubu Piráti Chomutov. Jedná se o tyto dvě novinky:

SKATEMILL

Již několik týdnů mohou nadějní hráči Klášterce využívat tréninků na skatemillu v Chomutově. Na tomto speciálním bruslařském trenažéru hráči odstraňují špatné návyky ve svém bruslení, učí se koordinaci pohybů, správnému vedení kotouče a střelbě. Všechny tyto činnosti hráči provádějí nejen pod dohledem trenéra, ale i kamerového systému, který snímá hráčův pohyb a následně ho může analyzovat. Hráči tak mají zpětnou vazbu, které se jim při tréninku na ledě nikdy nedostane. Více informací http://www.piratichomutov.cz/zobraz.asp?t=hockey-performance-centre.

TRÉNINKY NA LEDĚ

Druhou novinkou v přípravě našich mládežnických kategorií jsou tréninky na ledě v chomutovské tréninkové hale. V rámci přípravy hráči absolvují několik tréninků zaměřených především na techniku bruslení. Tato forma kombinované přípravy je v hokejovém světě běžnou záležitostí. I pár hodin nácviku techniky bruslení pomůže hráčům z dlouhodobého hlediska v jejich hokejovém růstu. Díky spolupráci 3K a s ní spojenými rozšiřujícími se možnostmi v přípravě mládeže se HC Klášterec nad Ohří staví do řady těch, kteří vychovávají talenty pro český hokej.

PROHLÁŠENÍ VV HOKEJOVÉHO KLUBU KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NASTALÉ SITUACI

Povedený turnaj!

V sobotu 11.3.2017 sehráli naši hráči 2. a 3.tříd na zimním stadionu v Klášterci velice pěkný...

Klášterec inkasoval třináct branek a sezóna pro něj skončila!

Bezmála dvě tisícovky diváků, kteří se rozhodli zpestřit si nedělní večer návštěvou pátého...

Druhá domácí prohra s Táborem! Klášterec je blízko vyřazení

Klášterečtí hokejisté nestačili ani ve druhém domácím utkání na hosty z Tábora a pokud v neděli na...

Po vyrovnaném boji padl Klášterec v prodloužení

Třetí osmifinálovou bitvu táborského týmu s Kláštercem nad Ohří proměnili její aktéři v...

Klášterec nedal ani branku a Tábor si odvezl vyrovnávací bod!

Klášterečtí hokejisté vstoupili do druhého utkání osmifinálové série play-off velmi dobře a v...

Překvapení na úvod! Klášterec si odvezl s Tábora výhru!

Osmifinále play-off se nám rozjelo na plné obrátky a hned v úvodním střetnutí na kluzišti Tábora...
 
 
 
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky