Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

31.5.PROHLÁŠENÍ VV HOKEJOVÉHO KLUBU KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NASTALÉ SITUACI Petr
17.3.Povedený turnaj!Miroslav BartošV sobotu 11.3.2017 sehráli naši hráči 2. a 3.tříd na zimním stadionu v Klášterci velice pěkný turnaj. Turnaje se zúčastnili hráči HK Kralupy, HC Čerti ostrov a hráči HC Rytíři Kladno. V průběhu turnaje bylo sehráno celkem 12 velice vyrovnaných a zajímavých utkání, ve kterých všichni hráči ukázali své získané dovednosti. Hráči HC Klášterec se určitě neztratili.
6.3.Klášterec inkasoval třináct branek a sezóna pro něj skončila!TAB - KNO 13:1, 0.kolo | Miroslav BartošBezmála dvě tisícovky diváků, kteří se rozhodli zpestřit si nedělní večer návštěvou pátého osmifinále mezi Kohouty a Kláštercem, nemuseli litovat ani jediné vteřiny pobytu na stadionu. Domácí tým jim po předchozích nelítostných bitvách přichystal nevídanou show, na jejímž konci stálo senzační vítězství 13:1 a postup do dalšího kola play-off. Klášterec tak po čtyřech vyrovnaných duelech proti Táboru utrpěl až příliš krutou porážku a pro město porcelánu to tak znamená konec sezóny.
4.3.Druhá domácí prohra s Táborem! Klášterec je blízko vyřazeníKNO - TAB 2:3, 0.kolo | Miroslav BartošKlášterečtí hokejisté nestačili ani ve druhém domácím utkání na hosty z Tábora a pokud v neděli na soupeřově kluzišti nevyhrají, sezóna pro ně skončí. Klášterec byl v utkání opět aktivnějším celkem, ale postupem času se hra vyrovnala. Branky začali padat až ve druhé třetině, když se nejprve trefil hostující Aleš Krátoška a po necelé minutě se radoval Jiří Charousek. Ve třetí třetině se hostě dostali do vedení 3:1 a to si také pohlídali i přes kontaktní branku Františka Mály. Klášterec tak prohrává v osmifinálové sérii už 1:3 a v neděli bude odvracet konec sezóny.
2.3.Po vyrovnaném boji padl Klášterec v prodlouženíTAB - KNO 2:1, 0.kolo | Miroslav BartošTřetí osmifinálovou bitvu táborského týmu s Kláštercem nad Ohří proměnili její aktéři v neuvěřitelné drama. Svého rozuzlení se dočkala až sedmnáct vteřin před koncem desetiminutového prodloužení; po střele táborského obránce Ladislava Hlaveše byli nuceni podepsat bolestnou kapitulaci hosté od řeky Ohře, a Kohouti si tak v pátek povezou do Klášterce vedení 2:1 v séri
28.2.Klášterec nedal ani branku a Tábor si odvezl vyrovnávací bod!KNO - TAB 0:3, 0.kolo | Miroslav BartošKlášterečtí hokejisté vstoupili do druhého utkání osmifinálové série play-off velmi dobře a v úvodních deseti minutách měli nad svým soupeřem jasnou převahu. I přes kláštereckou aktivitu to byli ale paradoxně hosté, kterým pomohly dvě slepené branky z hokejek Kýhose a Hlaveše. Ve druhé třetině se domácí diváci a také skupinka verných táborských fanoušků branky nedočkala. Ve třetí třetině probíhal na lede tuhý boj o každý centimetr ledu, ale bohužel pro domácí to byl znovu Tábor, kdo naposledy v utkání udeřil a to když se trefil Jan Boháč. Klášterec tak nenavázal na výhru v Táboře, na domácím kluzišti ani jednou neskóroval a stav série je tak po druhém utkání vyrovnaný 1:1.
26.2.Překvapení na úvod! Klášterec si odvezl s Tábora výhru!TAB - KNO 3:4, 0.kolo | Miroslav BartošOsmifinále play-off se nám rozjelo na plné obrátky a hned v úvodním střetnutí na kluzišti Tábora došlo k velkému překvapení. Tábor, který se umístil ve skupině "Střed" na druhém místě přivítal ve svém domovském stánku klášterecké hokejisty, kteří nepřijeli určitě v roli favorita, ale za to dokázali domácí tým pořádně zaskočit. Po úvodní bezbrankové remíza přišla i druhá remízova třetina, která však skončila 2:2. V posledním dějství se nejprve domácí ujali vedení, ale bojovnost hostujícího celku se vyplatila a kapitán Jiří Charousek svou brankou srovnal na 3:3. Když už utkání směřovalo do prodloužení, udělal domácí Liška v obraně hrubou chybu, kterou dokázal potrestat půl minuty před koncem utkání Martin Strunz. Klášterec tak vede v sérii na čtyři vítězná utkání 1:0 a další zápas proti tomuto soupeři ho čeká v pondělí od 18:00 na domácím kluzišti.
23.2.Klášterec prohrál na Kobře a skončil sedmý!KOB - KNO 5:4, 36.kolo | Miroslav BartošAž psolední kolo rozhodlo o konečném postavení v tabulce a hlavně o soupeři pro první kolo play-off. Klášterec se mohl v případě výhry posunout na paté místo, bohužel to se mu však nepovedlo a tým skončil až na sedmém místě v tabulce a v prvním kole play-off tak narazí na druhý celek skupiny Střed, kterým je velmi silný Tábor. Klášterečtí hokejisté byli už jasnému vítězi skupiny Západ, kterým je Kobra Praha vyrovnaným soupeřem, ale nakonec si musel připsat porážku 4:5.
23.2.První kolo play-off. Klášterec vyzve Tábor!Miroslav BartošZákladní část druhé hokejové ligy nám utekla jako voda a play-off už otevírá svoje brány. Klášterečtí hokejisté sice dlouho bojovali s Vrchlabím o čtvrtou pozici, ale nakonec skončilo město porcelánu až na sedmém místě, když o jeho postavení rozhodla při stejném počtu bodů minitabulka (Děčín, Klášterec, Trutnov). Sedmé místo tak znamená soupeře z druhého místa skupiny Střed a tím je HC Tábor. První zápasy začínají již tuto sobotu!
20.2.Klášterec podlehl Klatovům!KNO - KLT 2:3, 35.kolo | Miroslav BartošUž před dnešním utkáním bylo kláštereckým hokejistům a fanouškům jasné, že play-off, které se nezadržitelně blíží začne Klášterec na hostujícím kluzišti. Jaký soupeř bude pro Klášterec vybrán se zatím neví. V dnešním zápase vidělo domácí publikum velmi dobrý nástup Klatov, které v 8.minutě vedly už 3:0. Za domácí se dokázal prosadit ještě v první části hry František Mála, ale to bylo z obou stran vše. Až třicet vteřin před koncem dal konečnou podobu výsledku Vladislav Vrtek, který dokázal procpat do hostující branky. Domácím se tak nepovedlo porazit v posledním domácím utkání v základní části porazit svého soupeře a nyní už na něj čeka pouze Kobra Praha. Poté se rozjede play-off. O soupeři Klášterce budeme informovat po konci základní části.
16.2.V dohrávce se radovalo Vrchlabí. Klášterec začne play-off venku!KNO - VRC 2:4, 25.kolo | Miroslav BartošPo dvojzápase s Vrchlabím už je jasné, že klášterečtí hokejisté začnou letošní play-off na kluzišti soupeře. Po sobotní prohře 2:3 přišla totiž i druhá porážka od Vrchlabí a to tentokrát na domácím kluzišti. Klášterec sice vedl po brance Lukáše Hrdličky, ale poté hostující celek stav skóre obrátil na 1:2. Domácím se povedlo vyrovnat zásluhou Františka Mály, ale to bylo ze strany domácích vše. Naopak hosté vstřelily ještě dvě branky a zajistili si tak nejhůře čtvrté místo, které znamená výhodu prvního a rozhodujícího utkání play-off doma. To Klášterec bude začínat venku a poslední dvě utkáni základní části rozhodnou, z jakého místa do vyřazovací části vkročí.
12.2.Zápas o "šest" bodů Klášterci nevyšelVRC - KNO 3:2, 34.kolo | Miroslav BartošKlášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole druhé hokejové ligy do vzdáleného Vrchlabí, které bylo ještě před utkáním jen dva body před Klášterce v tabulce. Klášterec se sice v utkání dostal jako první do vedení, když se trefil Miroslav Kuncl, ale domácí Maďar dokázal ještě v první třetině na hostující branku odpovědět. Ve druhé třetině viděli diváci jedinou branku a to bohužel pro kláštercké hokejisty v podání domácích, když se trefil nestárnoucí Martin Filip. Do posledního dějství tak nastupoval domácí Stadion s vedením 2:1. Vyrovnávací branky se klášterečtí dočkali ve 45.minutě po trefě Aleše Macháčka. Bohužel další branku už Klášterec nepřidal a naopak sám inkasoval šest minut před koncem z hole Tomáše Šťastného. Bohužel v dnešním utkání sráželo klášterecké časté vyloučení(dvakrát hrálo Vrchlabí přesilovou hru 5 na 3) zatímco domácí od desáté minuty neměli ani jednoho potrestaného. Vrchlabí tak odskočilo na čtvrté pozici Klášterci o pět bodů a obě mužstva se střetnou již tuto středu na kláštereckém kluzišti v dohrávce 25.kola.
9.2.Klášterec přetlačil Děčín na nájezdy! KNO - DEC 3:2, 33.kolo | Miroslav BartošTři zápasy = Tři porážky! Všechny vzájemné duely proti Děčínu v letošní sezóně s vyjímkou posledního duelu kláštereckým hokejistům nevyšly podle představ a tak měli svěřenci trenéra Petra Mikeše za úkol zlomit tuto "děčínskou sérii" na domácím kluzišti - to se také na konec povedlo. Po první třetině sice hosté vedli zaslouženě 1:0. Ve druhé třetině už se hra vyrovnala a domácím se povedlo zásluhou přesné trefy Vladislava Vrtka srovnat se soupeřem krok. V poslední třetině nejprve poslal klášterecké do vedení František Mála, ale bohužel hostující Chmel si pět minut před koncem utkání vybral opravdu velkou dávku štěstí a z poloviny hřiště překonal Kaššáka v brance, před kterým puk smolně odskočil od ledu a domácí muž v masce už na tuto změnu směru už nedokázal zareagovat. Nerozhodný stav vydržel jak do konce základní hrací doby, tak i do konce prodloužení. V nájezdech se jako jediný prosadil Lukáš Hrdlička a domácí tak nakonec brali dva body. Na klášterecké hokejisty teď čeká těžké dvojutkání s Vrchlabí, které by mělo hodně napovědět o lepším postavení pro blížící se play-off. Vrchlabí si zatím drží na čtvrté příčce dvoubodový odstup právě od Klášterce.
6.2.Klášterec na ledě Sokolova nezaváhal! SOK - KNO 2:6, 32.kolo | Miroslav BartošJiž čtvrtý vzájemný duel v této sezóně svedl proti sobě dva odvěké rivaly ze Sokolova a Klášterce nad Ohří. Hosté si zatím pokaždé se svým soupeře poradili a v posledním vzájemném střetu tomu nebylo jinak. Už po prvni třetině bylo prakticky o osudu utkání rozhodnuto, protože Klášterec si vytvořil pohodlný náskok 4:0. Druhé dějství přineslo stejně jako to třetí dvě branky a to v podaní obou týmu. Celkové skóre se tak zastavilo na 6:2 pro město porcelánu. Klášterec tak i nadále pokračuje v honbě za čtvrtým místem, které zatím o bod drží Vrchlabí.
2.2.Střelecký koncert ovládl Klášterec!KNO - BIL 8:7, 31.kolo | Miroslav BartošKdo by to byl řekl? Před utkáním s Bílinou si byl skoro každý fanoušek domácích jistý, že město porcelánu se vší úctou k Bílině urve proti předposlednímu týmu tabulky tři body. Ten kdo si to ale myslel, se ale hodně přepočítal. Domácí se sice v utkání dostali několikrát do vedení, ale Bílina našla vždy odpověď a navíc se dokonce dostala pět minut před koncem do vedení. Domácím se ale povedlo zásluhou Jakuba Zdeňka srovnat krok s Bílinou a o druhém bodu musely po prodloužení rozhodnout až nájezdy. V nich se předvedl klášterecký sniper Vladislav Vrtek, který s přehledem proměnil hned tři své pokusy a vystřelil domácím tak bod navíc. Premierové branky se v tomto utkání dočkal také mladý Ladislav Dejmek.
29.1.Klášterec si poradil s Řisuty! Rozhodly přesilové hry.KNO - RIS 4:2, 30.kolo | Miroslav BartošV dalším kole třetí nejvyšší tuzemské hokejové soutěže přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti tým Řisut. Před tímto utkáním dělily oba celky v tabulce jen tři body a tak se očekával velký boj, ten se také nakonec odehrál. Hostující celek se dostal do vedení v 9.minutě, když se trefil Filip Bílek. Stav 0:1 také vydržel do konce první třetiny. Ve druhém dějství se však probudil také domácí celek a to hlavně díky přesilovým hrám. Klášterec nasázel ve druhé třetině hned tři branky v početní výhodě a jmenovitě se mezi střelce zapsali Václav Cestr, Aleš Macháček a Vladislav Vrtek, hosté dokázali poslat puk za Kaššáka jednou, když se trefil David Vyskočil. V poslední třetině se na kluzišti odehrál velký boj o každý centimetr ledu, ale byl to nakonec domácí celek který v utkání udeřil jako poslední a opět z přesilové hry - šťastným střelcem byl Aleš Macháček, který si tak připsal v utkání dvě branky. Klášterec tak má po tomto povedeném utkání náskok pěti bodů na šestý Trutnov a na čtvrté Vrchlabí ztrácí pouhé tři body.
26.1.Klášterec si přivezl z Trutnova bod!TRU - KNO 2:1, 29.kolo | Miroslav BartošV dalším kole druhé hokejové ligy zajížděli klášterečtí hokejisté na daleký led Trutnova. Pro oba celky šlo již o čtvrtý vzájemný duel a podle přechozích výsledků se čekal vyrovnaný hokej. První třetina vyšla lépe domácímu celku, za který se prosadil Lukáš Abraham. Ve druhé třetině branka nepadla a tak se do poslední části hry šlo za stavu 1:0. Ve třetí třetině se hostujícímu Klášterci povedlo srovnat zásluhou kapitána Jiřího Charouska a stav 1:1 vydržel až do konce utkání. Ani prodloužení vítěze neurčilo a tak se muselo jít na nájezdy, které nakonec ovládl domácí tým, když Jeschke v trutnovské brance zabránil jak pokusu Charouska, tak i Vrtka. Naopak za domácí se prosadili Chytráček a Půlpán. Klášterec si tak nakonec přivezl zpět do města porcelánu bod.
22.1.Klášterec přestřílel Jablonec a připsal si cennou výhru!KNO - JAB 7:4, 28.kolo | Miroslav BartošV dalším utkání druholigové skupiny Západ se klášterečtí hokejisté střetli na svém kluzišti proti Jablonci nad Nisou. Již čtvrtý vzájemný duel v této sezóně svedl oba soupeře k dalšímu meření sil, ve kterém před tímto utkáním vedl Klášterec 2:1 na zápasy. Poslední duel s tímto soupeřem zastihl domácí hráče v dobrém rozpoložení a hned v 7.minutě vedli 3:0. Do konce první třetiny stačil ještě Jablonec snížit na 2:3. Ve druhé třetině se oba celky prosadily jednou a do poslední části hry tak šel Klášterec za vedení 4:3. Poslední třetinu odehráli oba celky ve slušném tempu, ale bohužel pro hosty to byl domácí celek, který se s protivníkem dokázal popasovat lepé a nakonec si připsat výhru 7:4.
20.1.Zápas mezi juniory Klášterce a Mostu je ZRUŠEN!Miroslav BartošDnešní utkání první ligy juniorů mezi Kláštercem nad Ohří a Mostem, které mělo začít od 20:00 je ZRUŠENO! O náhradním termínu vás budeme co nejdřívě informovat. Děkujeme za pochopení.
19.1.Klášterec ani na třetí pokus nevyzrál na DěčínDEC - KNO 4:3, 24.kolo | Miroslav BartošDohrávka 24.kola byla na programu tuto střetu a Klášterec v ní zamířil k tradičnímu celku do Děčína. Letos se oba soupeři potkali už 2x a vždy z toho vyšel vítězně Děčín (4:2, 8:10), bohužel pro klášterecké hokejisty i třetí vzájemný zápas zvládl lépe Děčín. Klášterečtí hokejisté drželi v každé třetině se svým soupeřem krok a rozhodující byla branka až tři minuty před koncem, na kterou už tým od řeky Ohře nenašel odpověd. Klášterec tak prohrál druhé utkání v řadě.
15.1.Klášterec po bojovném výkonu nestačil na Kobru PrahaKNO - KOB 3:4, 27.kolo | Miroslav BartošKlášterečtí hokejisté přivítali na svém kluzišti v rámci 27. kola druhé hokejové ligy lídra skupiny "Západ" Kobru Praha. Hosté, kteří dobře veděli o velmi dobré klášterecké formě neponechali už od začátku utkání nic náhodě a během devíti minut si vypracovali náskok 3:0. Kobra kontrolovala hru i ve druhé třetině, ale Klášterec se časem svému soupeři vyrovnal a dokonce dokázal zásluhou Jana Páleníka dvanáct vteřin před druhou sirénou snížit stav utkání. Třetí třetina patřila jednoznačně domácímu celku, který se také dočkal ve 49.minutě kontaktní branky z hole Jiřího Charouska. Když už se zdálo že domácí by mohli rychle vyrovnat, přišla chyba v obraně a hostující Šimon Antončík svou druhou brankou v utkání poslal svůj tým opět do vedení o dvě branky. Bohužel Klášterec i díky častému vylučování stihl vstřelit už jen jednu branku zásluhou Václava Cestra a po velkém boji tak odešel po pěti výhrách v řadě z ledu poražen.
12.1.Týden hokeje redakcePřijďte ve čtvrtek 26.1.2017 v 17.00 h na zimní stadion v Klášterci nad Ohří na akci Týden hokeje
12.1.Klášterec po tuhém boji zdolal Trutnov!KNO - TRU 2:1, 20.kolo | Miroslav BartošKlášterečtí hokejisté odehráli ve středu jedno z odložených utkání a to jmenovitě proti HC BAK Trutnov. Od začátku utkání mohli diváci na stadionu sledovat vyrovnaný hokej, ale nutno dodat že soupeř byl mírně aktivnějším celkem a také se dostal jako první do vedení. V 15.minutě se dostal k puku Lukáš Kastner, počkal si na pohyb brankáře a poté ho překonal nad rameno. Klášterec dobýval trutnovskou branku až do 35.minuty, kdy se trefil František Mála. V základní hrací době už branka nepadla a tak se muselo jít do prodloužení, které trvalo necelé dvě minuty. V čase 61:38 se dostal k puku Vladislav Vrtek, který ho poté nekompromisně napálil na branku a puk si našel cestu až za zadní konstrukci, kde se zasekl. Klášterec si tak připisuje pátou výhru v řadě.
8.1.Klášterec pokračuje na vítězné vlně! Deveri se blýskl hattrickem! KLT - KNO 2:4, 26.kolo | Miroslav BartošDo dnešního utkání v Klatovech vstupovali klášterečtí hokejisté jako papírový outsidser, ale nakonec z utkání vyšli jako vítěz! Předchozí dva duely s tímto soupeřem město porcelánu prohrálo (2:6 a 2:5) a tak je vítězství Klášterce bráno i jako malé překvapení. Hosté se ujali vedení hned po půlminutě hry zásluhou Jana Páleníka. Ve druhé třetině se skóre zastavilo na 3:2 pro Klášterec - obě hostující branky vstřelil Danko Deveri, za domácí kontroloval stejným počtem branek Topinka. Ve třetí třetině dočkali diváci jen jediné branky a to když už do opuštěné domácí klece poslal puk Danko Deveri, který tak zkompletoval hattrick. Za zmínku určitě také stojí tři asistence nestárnoucího Jiřího Charouska. Klášterec se posunul v tabulce na páté místo, má dva odložené zápasy k dobru a připsal si už čtvrtou výhru v řadě. Další utkání se odehraje na domácím kluzišti ve středu od 18:00 a půjde o odložené utkání s HC BAK Trutnov.
4.1.Dnešní zápas proti Vrchlabí je ODLOŽEN!Miroslav BartošDnešní utkání mezi Kláštercem nad Ohří a hostujícím HC Stadion Vrchlabí se neuskuteční! Nepříznivé počasí zastihlo dnešního soupeře při cestě na utkání a bohužel do Klášterce tak z důvodu uvíznutí v koloně na dálnici nedorazí! Všem divákům se velice omlouváme! Náhradní termín bude upřesněn co v nejbližší době. Děkujeme za pochopení
31.12.Šťastný Nový rok!Miroslav BartošKlub HC Klášterec nad Ohří společně s redakcí webu přeje všem svým příznivcům šťastný Nový rok 2017, hodně zdraví, rodinné pohody a spoustu krásných nejen hokejových zážitků. Klub také děkuje svým obchodním partnerům za spolupráci v roce 2016 a těší se na tu další v následujícím roce.
22.12.Klášterec ovládl derby se Sokolovem a slaví třetí výhru v řadě!KNO - SOK 5:2, 23.kolo | Miroslav BartošDalší kolo druhé hokejové ligy svedlo proti sobě dva odvěké rivaly Klášterec a Sokolov. Tyto dva celky změřily v letošní sezóně své síly už 2x a vždy z toho vyšel lépe Klášterec (4:2 a 11:0). Před utkáním byl jasným favoritem domácí celek, který se také dostal zásluhou Jiřího Tupého do vedení 1:0. Ve druhé části hry odskočilo město porcelánu už o dvě branky, ale sokolovští hokejisté zabrali a dokázali srovnat s domácím celkem krok. Druhou třetinu přeci jen vyhráli domácí, když se prosadil Aleš Macháček a stav tak byl 3:2. V poslední třetině přidali klášterečtí ještě dvě branky a i ve třetím vzájemném utkání mohli tak slavit výhru, která byla už třetí v řadě.
19.12.Klášterec si veze z Bíliny tři body! Rozhodla druhá třetinaBIL - KNO 2:5, 22.kolo | Miroslav BartošPo vítězném utkání proti celku Řisut (4:3) čekal na klášterecké hokejisty další zápas na kluzišti soupeře a to jmenovitě Bíliny. V tomto ročníku šlo už o třetí vzájemné utkání, dvě předchozí skončilo vždy výhrou domácího celku (Bílina 5:0 Klášterec a Klášterec 6:2 Bílina). Třetí duel začal vyrovnanou první třetinou, která skončila 1:1 po brankách Fučíka a Touška. Druhou třetinu ovládl Klášterec, když vstřelil hned tři branky a činil se hlavně útok Mála - Vrtek - Hrdlička, prvně jmenovaný si připsal hned dvě trefy a po něm poslal Lukáš Hrdlička svůj tým už do vedení 4:1, na všech brankách se asistencí podílel také Vladislav Vrtek. Poslední třetina přinesla dvě vstřelené branky - jednu na každé straně. Za domácí se trefil Kolíček a do prázdné branky pak pečetil výhru města porcelánu Vladislav Vrtek, který si tak připsal stejně jako Lukáš Hrdlička v tomto utkání čtyři kanadské body (oba 1+3). V dalším utkání hostí Klášterec na svém kluzišti poslední celek tabulky a velkého rivala HC Baník Sokolov. Utkání startuje ve středu od 18:00.
15.12.Klášterec obral favorizované Řisuty o tři body!RIS - KNO 3:4, 21.kolo | Miroslav BartošV dalším kole druhé národní hokejové ligy zajížděli klášterečtí hokejisté na led zatím letos neoblíbených Řisut. Oba soupeři se v letošní sezóně střetli už dvakrát a pokaždé z toho byla vysoká porážka Klášterce (2:11 a 4:9). Ve třetím vzájemné duelu se už ale konečně povedlo Klášterci naplno bodovat i když po první třetině prohrával 0:1. Ve druhé části hry se hostujícímu celku povedlo skóre otočit na 3:2, ale domácím se povedlo srovnat krok a do závěrečné třetiny se šlo tak za stavu 3:3. Třetí třetinu rozhodla branka , který se tak podílel na všech brankách Klášterce když sám jednu dal a na tři asistoval. Klášterec tak utnul sérii čtyř proher v řadě a konečně zvítezil!
9.12.Zápas Klášterec - Trutnov ODLOŽEN!Miroslav BartošZ důvodu velké marodky v týmu HC BAK Trutnov je sobotní utkání mezi Kláštercem a Trutnovem ODLOŽENO! O náhradním termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky