Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

28.11.Klášterečtí podlehli i táborským kohoutůmKNO - TAB 1:2, 15.kolo | Miroslav Nyklíček

V 15. kole 2. hokejové ligy přivítali klášterečtí hokejisté na domácím ledě táborské kohouty a podívaná to nebyla příliš pohledná. Když k tomu připočteme vzájemnou bilanci zápasů z loňské sezony, všechno hrálo do karet hostům. Domácí chtěli naopak odčinit prohry ze dvou posledních zápasů na venkovních hřištích. To se jim však nepodařilo.

23.11.Klášterec nevyhrál ani v PelhřimověPEL - KNO 7:6, 14.kolo | Miroslav Nyklíček

Po vysoké prohře na žďárském ledě bohužel klášterečtí hokejisté nevyhráli ani v zápase proti pelhřimovským Ledním medvědům. Třináctigólovou přestřelku nakonec vyhráli domácí, když se hosté dokázali v závěru utkání pouze přiblížit na rozdíl jediného gólu.

18.11.Na domácí vítězství Klášterec nenavázalZNS - KNO 7:2, 13.kolo | Jakub LoučkaPo sobotním premiérovém vítězství na domácím ledě zajížděli klášterečtí hokejisté do Žďáru nad Sázavou. Na venkovních kluzištích se Klášterci v této sezóně relativně daří a tak se čekal zajímavý souboj. Klášterečtí se dostali rychle do vedení 0:1 zásluhou Marka Jáchyma, bohužel domácí hráči na tento gól odpověděli v rozmezí 10. - 14. minuty čtyřmi brankami a o osudu utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Klášterci se podařilo ještě v úvodu 3. třetiny snížit trefou Davida Dobrovolného. Na tu ovšem reagovali domácí hráči opět 3 brankami v rychlém sledu a radovali se tak z vítězství 7:2.
16.11.KONEČNĚ! Domácí výhru odskákali Draci z BílinyKNO - BIL 8:3, 12.kolo | Miroslav Nyklíček

Až ve dvanáctém kole a v šestém domácím zápase se podařilo kláštereckým hokejistům vyhrát na vlastním ledě. A že to byla výhra náramná. V první třetině ještě dokázali bílinští draci držet s domácími hráči krok, ale další průběh utkání byl jednoznačně v režii kláštereckých hokejistů. Ti dokázali pokořit bílinskou branku osmkrát a k radostí všech fanoušků konečně získali tři body na domácím ledě.

3.11.Klášterec stále čeká na domácí vítězstvíKNO - VRC 2:6, 10.kolo | Jakub LoučkaAni v pátém domácím zápase se nepodařilo kláštereckým hokejistům porazit svého soupeře, když nad jejich síly byli tentokrát hráči Vrchlabí. Utkání rozhodly přesilové hry, ve kterých dokázali hokejisté z Vrchlabí skórovat hned třikrát, kdežto klášterečtí pouze jednou. Zkušený tým z Krkonoš tak bral všechny body za výhru 2:6.
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky